Kariéra

Doplňujeme náš tým

Skladník pro dvousměnný provoz, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Náplň práce: příjem, naskladňování a expedice materiálů a výrobků, odpovědnost za příjem/výdej materiálů a výrobků, příprava zakázek dle požadavku.

Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová.

Požadujeme: loajalita, zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se, pozitivní a optimistický přístup k práci, odolnost vůči stresu.

Nabízíme: kvalitní zázemí prosperující společnosti, příjemný kolektiv, po zapracování stravenky.

V případě zájmu pošlete životopis na e-mailovou adresu: zamestnani@zelezo-hranice.cz

Obchodní asistentku / asistenta

Náplň práce: administrativní podpora obchodního zástupce, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky a dodavateli, sestavování nabídek a dalších dokumentů v IS, administrativní práce v informačním systému Helios Inuvio.

Místo výkonu práce: Hranice.

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, výborné komunikační schopnosti, pokročilá znalost práce na PC – MS Office, znalost systému Helios Inuvio výhodou, ochota učit se, zodpovědnost, loajalita, pozitivní a optimistický přístup k práci, znalost cizího jazyka výhodou, odolnost vůči stresu.

Nabízíme: kvalitní zázemí prosperující společnosti, příjemný kolektiv, po zapracování stravenky a další motivační odměna.

Máte zájem o spolupráci?