TVAROVÉ VÝPALKY


TVAROVÉ VÝPALKY

Naše dceřiná výrobně-obchodní společnost ŽELEZO HRANICE-SK s.r.o se zaměřuje na pálení tvarových výpalků dle přesných požadavků zákazníků.

V roce 2013 absolvovala společnost ŽELEZO HRANICE-SK úspěšnou certifikaci systému managementu kvality dle normy EN ISO 9001:2008.


Zefektivňujeme výrobu

Významně jsme rozšířili naše výrobní prostory v Novém Městě nad Váhom. Z důvodu úspory nákladů a zefektivnění výrobních a logistických procesů jsme od dubna 2014 přesunuli výrobní závod v Žilině do nových prostorů v Novém Městě n/V. Díky centralizaci výroby jsme nyní schopni rychleji reagovat na požadavky našich zákazníků jako předpoklad jejich maximální spokojenosti.


Rozšiřujeme naše služby

Našim cílem je poskytovat zákazníkům komplexní služby s důrazem na jejich vysokou kvalitu. Z důvodu neustále rostoucí poptávky našich zákazníků se snažíme neustále obnovovat náš strojový park.


Spoločnost ŽELEZO HRANICE-SK s. r. o. momentálně vlastní nasledujující zařízení na výrobu tvarových výpalků a jejich  povrchovou úpravu:

CNC řezací stroj

PIERCE MAXI 5000

CNC řezací stroj MGM OMNICUT

Poloautomatická pila na kov

Ergonomic 320.250 GH

CNC řezací stroj MESSER OMNIMAT 5000


3D pálení

Společnost zajišťuje pro své zákazníky velmi kvalitní 3D pálení na nejmodernějším stroji Messer OMNIMAT 5000 s 3D rotačním plazmovým hořákem. Při takovém pálení úkosových tvarových výpalků již není nutná ruční nebo strojní úprava materiálu před svařováním, což představuje nemalou úsporu u našich zákazníků.

3D pálení 3D pálení

V rámci zabezpečení komplexnosti dodávky k zákazníkovi nabízíme i další služby:

Poskytujeme službu NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ metodou ULTRAZVUKU vlastní ultrazvukovým  přístrojem OLYMPUS/EPOCH650.

dalšÍ služby:

Nabízíme:

>>KLASICKÉ ZOBRAZENÍ WEBU<<