O SPOLEČNOSTI


Společnost ŽELEZO HRANICE

je ryze česká společnost. Vznikla v roce 1997, od r. 2001 se specializuje na velkoobchod s hutním materiálem a již řadu let ve svém oboru patří mezi nejvýznamnější české dodavatele.


V r. 2003 byla založena dceřiná společnost ŽELEZO HRANICE–SK s.r.o. na Slovensku, která se zaměřuje na pálení tvarových výpalků dle přesných požadavků zákazníků. O kvalitě a spokojenosti produkce naší dceřiné společnosti svědčí neustále rostoucí objem výroby.


Společnost ŽELEZO HRANICE je ryze česká společnost. Vznikla v roce 1997, od r. 2001 se specializuje na velkoobchod s hutním materiálem a již řadu let ve svém oboru patří mezi nejvýznamnější české dodavatele.


Základním posláním společnosti ŽELEZO HRANICE s.r.o. je maximální uspokojení potřeb našich zákazníků a obchodních partnerů. Naší prioritou je kvalita, spolehlivost, komplexnost, flexibilita a profesionalita.Společnost ŽELEZO HRANICE vyniká schopností pružně se přizpůsobovat změnám na trhu a rostoucím požadavkům zákazníků. Máme široké portfolio spokojených zákazníkům diverzifikovaného oborového zaměření.


ZÁZEMÍ SPOLEČNOSTI

Společnost ŽELEZO HRANICE disponujeme velmi kvalitním zázemím: vlastní sklad s logistickým centrem, reprezentativní a moderně vybavené nemovitosti (Hranice, Ostrava, Brno, Starý Hrozenkov).Klademe důraz na vytváření kvalitního pracovního zázemí našich zaměstnanců, na využívání moderních informačních technologií, bezpečného vozového parku a zdravého pracovního prostředí.  Samozřejmostí je komplexní informační systém, který je pro management důležitým nástrojem pro kvalitní a flexibilní řízení společnosti.


ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Vybudovali jsme stabilní tým proškolených obchodních zástupců, kteří k zákazníkům přistupují profesionálně, otevřeně, vyhledávají individuální řešení jejich potřeb a snaží se jim zajistit co největší prospěch.


SLUŽBY


PRODEJNÍ SORTIMENT

Nabízíme široký sortiment hutního materiálu z produkce tuzemských a zahraničních hutí, především za tepla a za studena válcované ocelové plechy, pozinkované plechy, mořené, plechy kotlové, slzičkové, otěruvzdorné, žebírkový  drát, kari sítě a betonářská ocel,  ocelové profily a tyče, tvarové výpalky, nerezové materiály aj.


SPOLUPRÁCE S INSTITUCEMI


LOGISTICKÉ CENTRUM

Samozřejmostí je doprava materiálu na místo určení zákazníkem. Klademe důraz na efektivní logistiku, která šetří čas a finanční prostředky všem účastníkům obchodu.


CERTIFIKÁT KVALITY

Zavedli jsme a používáme systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2016.


Novinka: NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ ULTRAZVUKEM

Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb. Nově nabízíme NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ metodou ULTRAZVUKU. Ultrazvuková metoda nedestruktivního zkoušení umožňuje zjistit přítomnost vnitřních materiálu, a to i ve velké hloubce pod povrchem. Kromě vnitřních vad typu zdvojeniny, vměstky, dutiny, apod. je možno zjišťovat i vady povrchové. Velkou výhodou je okamžité zobrazení výsledků zkoušky.

>>KLASICKÉ ZOBRAZENÍ WEBU<<