O SPOLEČNOSTI


Společnost ŽELEZO HRANICE je ryze česká společnost. Vznikla v roce 1997, od r. 2001 se specializuje na velkoobchod s hutním materiálem a již řadu let ve svém oboru patří mezi nejvýznamnější české dodavatele.


Základním posláním společnosti ŽELEZO HRANICE s.r.o. je maximální uspokojení potřeb našich zákazníků a obchodních partnerů. Naší prioritou je kvalita, spolehlivost, komplexnost, flexibilita a profesionalita.

Společnost ŽELEZO HRANICE vyniká schopností pružně se přizpůsobovat změnám na trhu a rostoucím požadavkům zákazníků. Máme široké portfolio spokojených zákazníkům diverzifikovaného oborového zaměření.


ZÁZEMÍ SPOLEČNOSTI

Společnost ŽELEZO HRANICE disponujeme velmi kvalitním zázemím: vlastní sklad s logistickým centrem, reprezentativní a moderně vybavené nemovitosti (Hranice, Ostrava, Brno, Starý Hrozenkov).

Klademe důraz na vytváření kvalitního pracovního zázemí našich zaměstnanců, na využívání moderních informačních technologií, bezpečného vozového parku a zdravého pracovního prostředí.  Samozřejmostí je komplexní informační systém, který je pro management důležitým nástrojem pro kvalitní a flexibilní řízení společnosti.


ŽELEZO HRANICE, s.r.o. ŽELEZO HRANICE, s.r.o.
ŽELEZO HRANICE, s.r.o.
ŽELEZO HRANICE, s.r.o.
ŽELEZO HRANICE, s.r.o.


ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

PRODEJNÍ SORTIMENT

Vybudovali jsme stabilní tým proškolených obchodních zástupců, kteří k zákazníkům přistupují profesionálně, otevřeně, vyhledávají individuální řešení jejich potřeb a snaží se jim zajistit co největší prospěch.
Nabízíme široký sortiment hutního materiálu z produkce tuzemských a zahraničních hutí, především za tepla a za studena válcované ocelové plechy, pozinkované plechy, mořené, plechy kotlové, slzičkové, otěruvzdorné, žebírkový  drát, kari sítě a betonářská ocel,  ocelové profily a tyče, tvarové výpalky, nerezové materiály aj.

SLUŽBY

SPOLUPRÁCE S INSTITUCEMI

 

KOMPLETACE a DODÁVKA materiálu dle přání a potřeb zákazníka
EFEKTIVNÍ LOGISTIKA – dodání zboží na místo určené zákazníkem s důrazem na optimální úsporu nákladů
NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ
VÝROBA - Pálení tvarových výpalků plazmou, plamenem nebo laserem dle přesných požadavků zákazníka
DĚLENÍ A OPRACOVÁNÍ MATERIÁLŮ - pálení, stříhání, tryskání, svařování, lakování.

 


BANKA CREDITAS, a.s.
Factoring České spořitelny, a.s.
Factoringová společnost Komerční banky, a.s
KUPEG úvěrová pojišťovna, a.s.
RENOMIA, a.s.

 


 

LOGISTICKÉ CENTRUM

Samozřejmostí je doprava materiálu na místo určení zákazníkem. Klademe důraz na efektivní logistiku, která šetří čas a finanční prostředky všem účastníkům obchodu.


CERTIFIKÁT KVALITY

Zavedli jsme a používáme systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2016.


Novinka: NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ ULTRAZVUKEM

Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb. Nově nabízíme NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ metodou ULTRAZVUKU. Ultrazvuková metoda nedestruktivního zkoušení umožňuje zjistit přítomnost vnitřních vad materiálu, a to i ve velké hloubce pod povrchem. Velkou výhodou je okamžité zobrazení výsledků zkoušky.