KONTEJNERY


ROZŠIŘUJEME NAŠE SLUŽBY

Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní služby v oblasti strojírenské výroby s důrazem na jejich vysokou kvalitu. Z důvodu neustále rostoucí poptávky našich zákazníků po komplexních službách jsme zařadili do nabídky výrobu kontejnerů.
ODVALOVACÍ KONTEJNER

Tento typ kontejnerů slouží ke sběru, uskladnění a transport nejrůznějších druhů materiálů, především však hrubého komunálního odpadu, kovového šrotu, sypkých hmot či skleněných střepů. Konstrukce kontejnerů je z ocelového plechu různých tlouštěk, podle účelu jejich použití nebo požadavků zákazníka. Kontejnery jsou různého provedení v objemech od 5 m3 do 46 m3 (otevřené nebo uzavřené). Nejčastěji se používají s křídlovými dělenými dveřmi v zadní části kontejneru. Povrch může být upraven syntetickým nebo polyuretanovým nátěrem. Manipulaci s kontejnerem umožňuje hákové nabírání kontejneru pomocí hákového nakladače.
Výroba kontejnerůSKLADOVÝ KONTEJNER

Skladové kontejnery slouží ke shromažďování, skladování a transportu různých druhů zboží. Je možné je použít jako sklad stavebního materiálu, sklad hotových výrobků, ekologický sklad a podobně. Kontejner tvoří ocelový svařovaný rám z ohýbaných profilů. Boční stěny jsou z ohýbaného ocelového plechu tloušťky 1,5 mm, vodotěsně svařeny. Podlaha kontejneru je tvořena ocelovými rošty, nebo protiskluzovým (rýhovaným) plechem tloušťky 3 mm. Dveře kontejneru jsou uzamykatelné (jištění dvěma svislými táhly) a jsou opatřeny těsnící gumou. Kontejner může být vyhotoven v různých provedeních podle způsobu manipulace s kontejnerem. Kontejnerem lze manipulovat buď pomocí vysokozdvižného vozíku (podvozek je opatřen otvory), jeřábem (závěsná oka v rámu) nebo hákovým nakladačem (hákové nabírání).
Výroba kontejnerůVANOVÝ KONTEJNER

Kontejnery slouží pro sběr, uskladnění a transport různých druhů materiálu, zejména tlustého komunálního odpadu, kovového šrotu, sypkých a polotuhých hmot. Konstrukce kontejneru je z ocelového plechu různých tlouštěk, podle účelu použití nebo požadavků zákazníka. Na bocích kontejneru jsou kotevní čepy sloužící k manipulaci a zajištění kontejneru při dopravě. Povrch může být upraven syntetickým nebo polyuretanovým nátěrem, případně zinkováním.
Výroba kontejnerů