INFORMUJEME

Spoločnost ŽELEZO HRANICE-SK s.r.o.

získala príspevok z európských štrukturálných a investičných fondov Éurópskej únie na inováciu výrobného procesu a produktov.

Logo EU Logo OPval

 

viac informácií >>


NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ ULTRAZVUKEM

Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb. Nově nabízíme NEDESTRUKTIVNÍ ZKOUŠENÍ metodou ULTRAZVUKU vlastní ultrazvukovým přístrojem OLYMPUS/EPOCH650.Ultrazvuková metoda nedestruktivního zkoušení umožňuje zjistit přítomnost vnitřních materiálu, a to i ve velké hloubce pod povrchem. Kromě vnitřních vad typu zdvojeniny, vměstky, dutiny, apod. Velkou výhodou je okamžité zobrazení výsledků zkoušky.


Opět rozšiřujeme náš strojový park

Neustále zkvalitňujeme a rozšiřujeme nabídku našich služeb. Z tohoto důvodu přibylo aktuálně do našeho strojového parku horizontální obráběcí centrum WH 10 CNC osazené řídícím systémem Heidenhain umožňující obrábění v 5 osách. Stroj dokáže opracovat výrobky až do hmotnosti 3000 kg. Další novinkou je nová poloautomatická pásová pila na kov Bomar Ergonomic 320.250 DGH, která slouží k řezání profilů.

Více informací »


Rozšiřujeme služby o výrobu kontejnerů

Náš výrobní program na Slovensku rozšiřujeme o sortiment svařovaných kontejnerů. Jako novinku nabízíme zákazníkům výrobu několika typů velkoobjemových kontejnerů jako odvalovací kontejnery, skladové či vanové kontejnery. Zařazením výroby kontejnerů do našeho sortimentu pokračujeme v úspěšné cestě poskytování komplexních služeb a maximalizaci spokojenosti zákazníků naší výrobně-obchodní společnosti ŽELEZO HRANICE.

Více informací »

Výroba kontejnerů

PODPORUJEME

JUDO CLUB ŽELEZO HRANICE je oddíl judistů, který má svou základnu v Hranicích. Zde sportovci trénují a připravují se na závody. Klub navštěvovaný muži i ženami se během celého roku účastní mnoha soutěží, odkud si velmi často odváží cenné kovy.

 

KARIÉRA

Máte-li chuť stát se členem našeho týmu, nabízíme příležitost pracovat v progresivním odvětví, v profesionálním zázemí a s perspektivní možností dalšího osobního rozvoje. Aktuálně hledáme tyto pracovní pozice:

OBCHODNÍK s hutním materiálem.

Pro bližší informace volejte tel. číslo: 775 775 446.